Doma musia vyhrať

Nadchádzajúcu nedeľu budú futbalisti Krásnohorského Podhradia hostiť aktuálne šieste Margecany.
Musia vyhrať, lebo pri súčasnom umiestnení si nemôžu dovoliť strácať body, hlavne v domácom prostredí. Ani remíza nemá pre nich význam, ak sa chcú odpútať z posledného miesta tabuľky a preto bude hriechom nevyužiť zápas na domácej pôde.
Pre pripomenutie : s futbalovým klubom Lokomotíva Margecany odohrali zápas koncom augusta v zložení Szabó, Kuzma, Kún, Demjén, Piater, Prónyai, Lázár, Anna, Kiss, Šomšák, Filcsák (striedal Ulbrik). Gólmi Piatera (11 m) a Šomšáka (2) ho vyhrali 3:2. Zápas s Margecanmi bude druhý v jarnej časti ligy.
Na Spiši nepochodili
Prvý jarný zápas odohrali futbalisti Krh. Podhradia v Smižanoch.
Domáci sa rýchlymi gólmi ujali vedenia a už v 15. min. bolo 2:0. Po prestávke bola hra v poli vyrovnaná a tretí gól dali domáci zo štandardky. Neskôr čestný úspech hostí zaznamenal Bodnár.
Štefan Kún (kapitán mužstva FK Krh. Podhradie): „ Nastúpili sme bez zraneného Lázara, Jurini bol na dovolenke a taktiež chýbal Harhovský. Súper bol zdolateľný, ale pozde sme začali bojovať a inkasované góly sme dostali po chybách v obrane. V záverečnej polhodine mal možnosť skórovať ešte Erdöfalvi po samostatnej akcii, Bodnár hlavou minul bránu a šancu mal aj Prónai “.
Po góle Bodnára sa síce ešte podarilo Šomšákovi znížiť stav na 3:2, gól však neuznali.
Smižany – Krh. Podhradie 3:1 (2:0), gól: Erik Bodnár
Zostava: Szabó – Kuzma, Piater, Kún, Tóth, Anna, Bodnár, Erdöfalvi, Kiss, Filcsák, Šomšák, striedali: Prónyai, Demjén.
V nedeľu si zápas po zimnej prestávke vychutnajú aj domáci fanúšikovia. Začne o 15.30 na miestnom futbalovom ihrisku.