Divadelný festival ignoroval

DSCF60952Mestské divadlo Actores v Rožňave, ktoré je mestskou príspevkovou organizáciou, zorganizovalo štvrtý ročník divadelného festivalu Tempus Art. Festival bol súčasťou osláv Dni mesta Rožňava.
Medzi mediálnymi partnermi festivalu bola na plagátoch uvedená aj internetová stránka poslanca Mestského zastupiteľstva v Rožňave Romana Ocelníka (nez.). Práve to sa stalo predmetom kritiky iného poslanca, Matúša Bischofa z OKS.
Bez názvu2„Spojenie festivalu a média, v ktorom sa viac ako len informačne a reportážne objavuje Kotleba, je pre mňa postačujúcim dôvodom festival nenavštíviť,“ uviedol okrem iného na sociálnej sieti.
Na internetovej stránke kotlebovcov sú uvedené odkazy na stránky infonoviny.sk a krasnohorskepodhradie.sk, k dispozíci sú tam aj videá rožňavského poslanca Ocelníka.
Bez názvu
 
 
 
 
 
 
 
Priestor na vyjadrenie sme poskytli divadlu Actores, zaujímalo nás, podľa akých kritérií si mediálnych partnerov vyberajú. Ani po týždni však na naše otázky nereagovali.
img-9878Pred dvomi rokmi, keď sme sa pýtali na mediálne partnerstvá v súvislosti s džezovým festivalom, Róbert Kobezda okrem iného odpísal: “Mediálnymi partnermi sú naši stáli celoroční mediálni partneri, teda výber neprebiehal.“
Portál Inforoznava.sk priniesol v minulosti okrem množstva informácií o podujatiach divadla Actores aj niekoľko recenzií ich predstavení, obsiahly rozhovor s riaditeľkou divadla Tatianou Masníkovou a tiež krátky video rozhovor s Róbertom Kobezdom pred odchodom do Anglicka.
Z aktuálneho divadelného festivalu sme priniesli súhrnnú recenziu štvordňových vystúpení.
Aj o plnení rozpočtu Mestského divadla Actores bude vo štvrtok rokovať rožňavské zastupiteľstvo, začínajúce o 13-tej hodine.
Dokument – Plnenie rozpočtu príspevkovej organizácie Mestské divadlo ACTORES Rožňava
Foto: Archív infoRoznava.sk
Súvisiace články: Tempus Art očaril divákov

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli