Bola Studenkovej zima?

V sobotu 13-teho hosťovalo v Rožňave bratislavské divadlo. V nezakúrenej divadelnej sále.
Rožňavčania si mohli pozrieť tragikomédiu Domáce väzenie v podaní hereckých hviezd ako Zdena Studenková, Jozef Vajda, Marta Sládečková, Zuzana Tlučková či Peter Sklár. Hralo sa od 16:30, resp. 19:30 hod.
„Umelecký zážitok som mala 100 % prekazený. Nieže som zaplatila za lístok 15 eur, vraj si mám nechať kabát, lebo „zabudli zakúriť“. Takže celý večer sme sedeli v kabátoch, ešte pustili aj vzduchotechniku, ktorá fúkala statočne studený vzduch. Chcem len poukázať na kvalitu služieb, čo ponúkajú napr. Actores za 15 eur? Len zaplatiť a už ďalej sa nestarať!!!! A tí hercí? Od 15,30 hrali do 21,45 hod.! V tej zime. Je to nehorázne a už nikdy nepôjdem v Rožňave do divadla. A pokúsim sa reklamovať moje 2x 15 eur. lístky,“ napísala nám do redakcie rozčúlená diváčka. Podobných ohlasov sme zaznamenali viacero.
V utorok sme v tejto veci preto oslovili riaditeľku Mestského divadla Actores Tatianu Masníkovú. Vo štvrtok sme do redakcie dostali mailom oznámenie herca divadla Roberta Kobezdu. Ten nám v krátkom maily uviedol, že „pani Masniková poskytne rozhovor 1. marca“ a že „odpovie na všetky otázky“. 
Zároveň uviedol jej podmienku a síce, že rozhovor, o ktorý sme mimochodom nepožiadali, poskytne len ňou vybranému redaktorovi.
Riaditeľku mestského divadla sme oslovili už v polovičke decembra ohľadne čerpania financií v r. 2009 a plánovaného rozpočtu pre r. 2010. Chceli sme jej dať priestor na vyjadrenie, ako vlastne divadlo hospodári a aké má plány do budúcna.  
Taktiež sme sa pýtali na okolnosti, ktoré viedli k tomu, že decembrový koncert, organizovaný na pamiatku zosnulého Albína Kristofa, sa nemohol konať v priestoroch OKC. Upozornil nás na to samotný organizátor podujatia Ing. Tibor Bajscy.
Ani na tieto dva predošlé okruhy našich otázok sme dosiaľ nedostali žiadnu odpoveď.
Súvisiace články: Ospravedlnil som sa, že museli stáť

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery