Belo Hefler / Ste normálni?

„Budeme robiť cez deň, budeme robiť v noci,“ povedal Fico v  parlamente. Hm, a ako to povedal minule jeho maďarský kolega? Tuším tiež čosi chcel ráno, na obed aj večer, nie?
Slovenskom sa valí magorizmus, aký sme tu už dávno nemali. Po vyplakanom tatkovi Vladkovi tu vyrástol ďalší orangután demagógie. Nenávidí všetko a každého, kto používa vlastný mozog a nebodaj si dovolí mať iný názor, než je ten „smerodajný“.
Opozícia, médiá…to všetko sú pre ľudí tej vyše 40 % masy fanklubu, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani súdruh Jakeš onej slávy, len hnojom a škodnou.
S tými ľuďmi sa vlastne ani nedá diskutovať.
Sú oživením toho najhoršieho, čím Slovensko prešlo v minulom storočí – totálneho Husákovského výplachu mozgov, pamäte a zdravého rozumu. A tak si mafiánsky pradú demokraciu na svoj obraz. Vytvárajú z krajiny akciovku pre svoje rodiny, známych a kumšaftov.
Nijako inak to nie je ani v regiónoch. Mestá a obce sa menia na eseročky, kde sa odohráva neľútostný boj o každý kšeft, či teplý flek. Skúste sa prihlásiť niekam na konkurz do smerákmi nasiaknutej štátnej správy. Napr. s denníkom SME v rukách, ktorý si dovolil položiť vo svojej ankete tú osudnú otázku.
Vypoklonkujú vás skôr, než vám príde zamietavá odpoveď.
Aj to je dnešné Slovensko. Cez deň i v noci.
PS: Obligátne video je tentoraz viac ako aktuálne – Fico zaútočil na médiá a opozíciu

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery