Babiča zamestnali v domove dôchodcov

Nedávno sme vás informovali o okolnostiach, za ktorých sa na post riaditeľky Domova sociálnych služieb Jasanima v Rožňave dostala okresná tajomníčka strany Smer- Sociálna demokracia Margita Petrová. Post získala ako jediná uchádzačka vo výberovom konaní. Viac si o tom môžete prečítať kliknutím sem.
Ako nám dnes potvrdili zo zariadenia SUBSIDIUM – Špecializované zariadenie, zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb v Rožňave, zamestnali tam od 1. mája 2011 na novovytvorený post „zástupcu riaditeľa pre riadenie projektov“ ex-poslanca parlamentu Jána Babiča, okresného šéfa strany Smer-SD, poslanca Košického samosprávneho kraja – člena sociálnej komisie krajského zastupiteľstva.
„Táto funkcia bol schválená Úradom Košického samosprávneho kraja na základe žiadosti zariadenia SUBSIDIUM zdôvodu prípravy projektov v záujme modernizácie zariadenia,“ uviedla stručne pre náš portál riaditeľka zariadenia Mária Wernerová. O tom, či bol post obsadený na základe výberového konania, sa vo svojej odpovedi nezmienila.
V okrese Rožňava sa pohybovala miera evidovanej nezamestnanosti už v minulom roku nad úrovňou 28 %, čím sa okres zaraďuje k najpostihnutejším v rámci Slovenska. Mnohých vyštudovaných mladých ľudí to núti hľadať si prácu v inom regióne, alebo v zahraničí.
 Foto: Archív InfoRoznava.sk
Súvisiace články: V Jasanime už šéfuje tajomníčka Petrová 

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Mzdy v inzerátoch zafungovali