Tesco potvrdilo záujem o kúpu

Tesco
Od zasadnutia posledného mestského zastupiteľstva, ktoré sa konalo 24. septembra a na ktorom nebolo prijaté uznesenie o odpredaji areálu pod autobusovou stanicou, neprešiel ani mesiac. Podľa našich informácií sú však tieto pozemky znova v hre.
Ako nám potvrdil primátor mesta Vladislav Laciak (Smer-SD), o areál pod autobusovou stanicou opätovne prejavila záujem spoločnosť Tesco Stores, ako aj spoločnosť Eurobus a. s.
„Tesco požiadalo o odpredaj časti terajšej autobusovej stanice, má ešte (pravdepodobne v pondelok 12. 10.) upresniť, o akú výmeru má záujem. Tiež je v hre záujem Eurobusu o zvyšnú časť stanice. Z môjho hľadiska by bolo optimálne, keby prišli obidve žiadosti súčasne. Mesto predaj urgentne potrebuje,“ uviedol pre Inforoznava.sk  Vladislav Laciak.
Podľa slov manažérky vonkajších vzťahov spoločnosti Tesco Stores SR Oľgy Hrnčiarovej je ich snahou „poskytnúť čo najlepší nákupný zážitok našim zákazníkom v hypermarkete Tesco Rožňava a vieme, že rozšírenie parkoviska by k tomu určite mohlo prispieť. Preto sa aj naďalej usilujeme uskutočniť tento zámysel. Čakáme na rozhodnutie mesta a veríme, že budeme úspešní.“
O stanovisko sme požiadali aj predsedníčku komisie výstavby Eriku Szabadosovú. Na jej vyjadrenie zatiaľ čakáme, informácie budeme priebežne aktualizovať.
Na fotke posledná prezentovaná vizualizácia spoločnosti Tesco Stores.
Súvisiace články:
Predaj autobusky neprešiel ani tretíkrát
Výzva je už fuč!
Rožňavský podpisový fantóm

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery