Ako SMER agitoval aj na MDD

Portál Sme.sk priniesol pred pár dňami správu z Trnavy o tom, ako vládna strana premiéra Roberta Fica SMER-SD propagovala samu seba na podujatí určenom pre deti.
Akciu „Cesta rozprávkovým lesom“ organizovalo tamojšie CVČ, ktoré sa od straníckej agitky dištancovalo. Strana SMER-SD v tom podľa slov svojej krajskej tajomníčky Evy Jevičovej žiadny problém nevidí.
Čosi podobné sa prednedávnom odohralo aj v našom meste – rovnako bez akéhokoľvek vyústenia v podobe vyvodenia zodpovednosti či ospravedlnenia.
Obľúbená Cesta rozprávkovým lesom v Kamennom mlyne mala politickú príchuť. Najsilnejšia politická strana SMER-Sociálna demokracia zneužila detské podujatie na vlastnú propagáciu.
Pár metrov za cieľom, pred vstupom na kúpalisko v Kamennom mlyne, čakala deti s rodičmi politická strana Smer – SD. Tá si priamo na asfaltovej ceste, na strategickom mieste, zaparkovala volebné auto a rozložila slnečník. Účastníkom Cesty rozprávkovým lesom rozdávala letáky a ponúkala kofolu, keksy, balóny.
„Poviem vám pravdu, bolo to dosť nepríjemné. Politická agitácia na detských akciách nemá čo robiť. Neuznávam to,“ povedala mamička Jana z Trnavy, ktorá podujatie navštívila so svojimi synmi. Podobných názorov bolo viac.
Viac si prečítajte na portáli Sme.sk.
Foto: Sme.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery