Nová kniha o Rožňave

obalkaV septembri tohto roku získala Rožňava z Úradu vlády SR na podporu kultúry národnostných menšín a etnických skupín dotáciu vo výške 7000 € /210 882 Sk/ na realizáciu projektu „Vydanie reprezentačnej publikácie o meste Rožňava“.

Kniha nesie názov „Rožňava – mesto s výhľadom“, na obale sú uvedené mená Eva Potočná a Karol Nowak, má reprezentačný charakter a populárno-vedeckým jazykom je v nej spracovaná história mesta tak, „aby bola určená nielen na reprezentáciu mesta, ale aj na čítanie pre širokú verejnosť.“

Text je doplnený farebnými a čiernobielymi fotografiami, dokumentmi z histórie a súčasnosti mesta i jeho zaujímavostí a diania v ňom. Rozsah knihy je 200 strán a bude vydaná v jazyku slovenskom a maďarskom, v závere knihy bude anglické resumé.

Vydaných bude 1500 ks publikácie v jazyku slovenskom (k dispozícii od 21. 12. 2009) a 1500 ks v jazyku maďarskom (k dispozícii od 18. 1. 2010).

Túto reprezentačnú publikáciu si môžete zakúpiť už teraz – po vyplnení tejto záväznej objednávky:   …OBJEDNÁVKA….

S tou následne prídete do Kancelárie prvého kontaktu MsÚ v Rožňave, kde ju pri pokladni môžete zaplatiť (11,50 eur). Ako uvádza stránka mesta, knihu si po zaplatení budete môcť vyzdvihnúť na Referáte regionálneho rozvoja, na II. poschodí Mestského úradu v Rožňave, a to v termíne od 21. 12. 2009.

Zdroj: Roznava.sk

Súvisiace články:

Kúzlo Rožňavy

Kúzlo vysvetľoval aj primátor

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Nová kniha o Rožňave"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.