Slobodka to rozbalila v Dobšinej – foto+video

V piatok sa gemerský punk stretol v dobšinskom Kultúrnom dome. Punkáči z Dobšinej, Rožňavy ale aj neďalekého okolia si prišli „zapogovať“ na Slobodnú Európu a Živé kvety.

Traja bratia Oravcovci, tvoriaci kapelu Interpunkcia z Dobšinskej Ľadovej jaskyne hneď v úvode rozpumpovali všetkým už značne „zriedenú“ krv v žilách. Zahrali niečo z vlastnej tvorby a potom nasledoval „krátky“ prehľad slovenskej punkovej scény.

Kapela Slobodná Európa sa na rad dostala až na koniec – predsa na koniec to najlepšie.-) Whisky zhodil tričko, na nos si dal okuliare a hneď sme mohli začať. Po krátkom rozohratí skočil do davu a zaspieval si nielen s Luciou Piussi či frontmanom kapely Interpunkcia.

Atmosféra bola naozaj skvelá, ľudia sa bavili ako na punkovej párty, hoci ich nebolo toľko, ako predčasom na Horkýže slíže. „Myslel som, že príde 30 ľudí“, povedal Ďuri (bubeník) zo Slobodnej Európy, ktorý bol milo prekvapený.

Súvisiace články:

WHISKY a LUCIA PIUSSI exkluzívne

WHISKY na koni aj vo vrtuľníku .-)

INTERPUNKCIA a ŽIVÉ KVETY

SLOBODNÁ EURÓPA

PUNKERS

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Slobodka to rozbalila v Dobšinej – foto+video"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.