Spustili sme Oko verejnosti

V minulých dňoch sme spustili aplikáciu Oko verejnosti, vytvorenú Jurajom Semančíkom z partnerského portálu PB Ovorene. Nájdete ju na stránke celkom dole vpravo.

Denne navštívia portál infoRoznava.sk stovky, resp. tisícky ľudí a cieľom aplikácie je využiť túto masu čitateľov na skupinový dohľad nad výdavkami Mestského úradu v Rožňave.

„Princíp je jednoduchý: dáta sa načítavajú z webovej stránky, na ktorej mesto povinne zverejňuje svoje zmluvy, faktúry a objednávky. Ako prvé sa zobrazujú naposledy pridané údaje. Otvorená záložka sa vyberá náhodne,“ vysvetľuje Semančík.

Pokiaľ v zmluvách, faktúrach a objednávkach objavíte niečo zaujímavé, napíšte to v diskusii pod týmto článkom, alebo na e-mail redakcia@inforoznava.sk, prípadne prostredníctvom našej anonymnej odkazovej služby.

Ilustračné foto: infoRoznava.sk

Oko verejnosti

2 Komentáře k "Spustili sme Oko verejnosti"

  1. Objednávka z 9.1.2015 2× TP-Link TL-SG2424 310€ predražený o 45€.
    http://switche.heureka.sk/tp-link-tl-sg2424/

    • Hmmm, narátal som 23 predajcov, ktorí to (aj s dopravou) ponúkajú lacnejšie (aj keď niektorí iba o pár eur). Aj keď na druhej strane 11 predajcov to predáva ešte drahšie, jeden dokonca za viac ako 200 eur (za kus). Takže môžeme byť vlastne radi. Alebo nie?

Zanechať komentár