V minimaratóne vyzbierajú peniaze pre Lukáška

Trojročný Lukáško z Rožňavy sa narodil predčasne. Lieky, ktoré užíval, mu spôsobili ochrnutie svalov. Potrebuje rehabilitácie, ktoré sú drahé a ktoré jeho rodina nie je schopná zabezpečiť z vlastných zdrojov.

Pomôcť sa mu rozhodli cvičiteľky z Rožňavy, ktoré pozývajú všetkých, aby sa zúčastnili na Charitatívnom Minimaratóne aerobicu, tanca a iných kolektívnych športov a výťažok z neho venujú Lukymu.

Minimartón sa uskutoční 21. novembra od 12:30 do 18:00 hodiny a cvičiť sa bude na Radnici v Kongresovej sále.

“Lukyno Vais má teraz 3,5 roka. Jeho mamka Veronika Šmelková je úžasná v tom, ako sa snaží svojmu synovi pomôcť. Teraz absolvovali terapiu v Piešťanoch. Financovanie rehabilitačných centier je veľmi náročné a rodina ich nedokáže už ťahať z vlastných zdrojov. Na to, abyby mal Lukáško pevné telíčko, s ktorým sa raz dokáže postaviť na vlastné nôžky sám, potrebuje tieto rehabilitácie. Aj preto ich chceme tento rok podporiť,“ hovorí Andrea Hlavajová cvičiteľka Just Dance

V boji za vyzbieranie čo najväčšej sumy na Lukáškovo liečenie jej budú pomáhať Timea Bagačková – Zollerová, ktorá si so zúčastnenými precvičí Dance Aerobick, v rytme Zumby sa ponesie cvičenie Kataríny Kerestešovej, Tae-bo naučí tých, ktorý sa svojou účasťou rozhodnú prispieť na dobrú vec Katarína Fodor Sillingová, Crazy Dance si s nimi zatančí Klaudia Proschingerová a o Just Dance sa postarajú spoločne  Adri & Andy Adriana Ujházyová Vajnerová a Andrea Hlavajová.

Vstupné určili dievčatá vo výške 6 eur a ponúkajú k nemu aj malé občerstvenie a tombolu. Počas akcie bude možnosť nakupovať športové oblečenie.

Renáta MAZURKOVÁ

Foto: Veronika Šmelková

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "V minimaratóne vyzbierajú peniaze pre Lukáška"

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*