Pripravili ďalší ročník cyklistickej súťaže mladých

Domka – Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Rožňava, pozýva všetkých priaznivcov cyklistiky, adrenalínu a súťaživej atmosféry na Cyklocross 2015.

Už desiaty ročník Cyklocrossu, cyklistických pretekov pre chlapcov od 9 rokov, sa uskutoční štvrtú septembrovú sobotu (26. 9.) od 10-tej hodiny na Okružnej ulici v Rožňave (lúka za novými bytovkami na sídlisku Juh). Ako uvádzajú organizátori súťaže, podmienkou je cyklistická prilba, bicykel v dobrom technickom stave a chuť čestne zvíťaziť.

Účastníci budú rozdelení do štyroch súťažných vekových kategórii. Štartovné je 3 eurá, členovia Domky štartovné neplatia, členom združenia sa je možné stať za poplatok 2 eurá.

Preteky sa začnú prezentáciou súťažiacich o 10-tej hodine. Po súťažných kolách a menšej prestávke bude nasledovať vyhodnotenie a žrebovanie tomboly. Víťazov samotných pretekov čakajú okrem medailí aj vecné ceny.

Pre nesúťažiacich si animátori a dobrovoľníci pripravili sprievodné úlohy, po splnení ktorých získajú tombolový lístok.

Zaregistrovať sa do súťaže je potrebné do 22. septembra. Môžete tak urobiť cez facebookovú stránku združenia DOMKA Rožňava, osobne počas tzv. oratka v piatky od 16-tej hodiny, t.j. na „umelke“ na sídl. Juh, alebo v prípade zlého počasia v klubovni na Ul. Pavla Dobšinského – bývalé Chovateľské potreby, príp. formou SMS na mob. č. 0903 021 955, resp. 0903 868 939 (treba uviesť meno a priezvisko, rok narodenia, bydlisko).

Podujatie Cyklocross 2015 sa uskutoční aj vďaka podpore Mesta Rožňava, Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, podielu daní prispievateľov a dobrodincom.

Ilustračné foto: Archív infoRoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Pripravili ďalší ročník cyklistickej súťaže mladých"

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*