Na predaj sú už len tri rodinné domy Ordinale a jeden stavebný pozemok

Spoločnosť SUBTERRA Bratislava spol. s r. o. ponúka na predaj v Rožňave na ulici Františky Andrássyovej tri dvojpodlažné rodinné domy Ordinale a ,jeden stavebný pozemok.

Novobudovaná štvrť v tichom prostredí s kompletne vybudovanými inžinierskymi sieťami nesie názov Biela oáza. Prístupná je priamo zo Šafárikovej ulice s odbočením pri budove úradu práce (oproti obchodnému domu Kaufland).

V lokalite je na predaj stavebný pozemok – parc. č.  1930/41 o výmere 499 m2. Pozemok je určený na stavbu rodinného domu podľa vlastného výberu, resp. projektu, alebo na výstavbu malej prevádzky.

Cena pozemku s kompletne vybudovanými verejnými sieťami (cesta, chodník, verejné osvetlenie) a prípojkami inžinierskych sietí (voda, elektrika, plyn), vrátane telekomunikačného napojenia, je 55 €/m2 + 20 % DPH, tzn. spolu s DPH 66 €/m2.

Na predaj sú taktiež ďalšie dva pozemky, parc. č. 1930/40 o výmere 2 014 m2 a parc. č. 1930/44 o výmere 1 235 m2, určené na výstavbu rodinných, resp. bytových domov. Tieto pozemky sú na predaj iba v celku, kúpna cena bude stanovená dohodou.

Nová cena pre rodinné domy Ordinale

V lokalite sú na predaj štyri dvojpodlažné rodinné domy Ordinale (na fotke) s malou záhradou (350 m2) a prístupovou komunikáciou. Súčasťou každého domu je aj garáž, ktorá ho oddeľuje od ďalšieho domu v radovej zástavbe.

Rodinný dom  Ordinale má 4 obytné miestnosti – halu s jedálňou a kuchyňou a tri spálne, dva šatníky, dve kúpeľne s toaletami a jednu toaletu pre hostí, predsieň, špajzu, terasu na prízemí aj na poschodí. Celková úžitková plocha domu je 160 m² – na prízemí 96 m² a na poschodí 64 m².

Kúpna cena pozostáva z ceny dvojpodlažného domu, vonkajšej terasy domu, spevnenej prístupovej plochy k domom a do garáže, oplotenia a hrubých terénnych úprav pozemku. Ďalej z ceny oporného múru, domových prípojok inžinierskych sietí a zo spoluvlastníckeho podielu z prístupovej komunikácie s chodníkom, vedúcej k domom.

Pôdorys: Ordinale  Pohľady: Ordinale

Cena RD Ordinale s príslušenstvom aj s pozemkom je 149 500 €.

Kontakt: e-mail: predaj@subterraeu.sk mob. 0911 447 528

Súvisiace články – predaj nehnuteľností v Rožňave:  

Záhrada na predaj, vhodná na stavbu rodinného domu

Administratívne a skladové priestory v Rožňave

Parcely, resp. nehnuteľnosti si môžete pohodlne pozrieť na interaktívnej mape katastra aj cez mobil:  kliknite sem

Objednávky do rubriky Reklamné články prijímame na emailovej adrese reklama@inforoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Na predaj sú už len tri rodinné domy Ordinale a jeden stavebný pozemok"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.