Príďte 17. novembra o 17-tej na námestie!

oks_kruh.gifObčianska konzervatívna strana (OKS), Občiansko-demokratická mládež a Iniciatíva Občania proti totalite budú 17. novembra protestovať proti vláde Roberta Fica. Súčasnú vládu považujú za vážnu hrozbu pre slobodu, demokraciu a právny štát na Slovensku. Informoval o tom člen Republikovej rady OKS Juraj Petrovič.
Protest sa uskutoční 17. novembra o 18.00 h na Námestí SNP v Bratislave. Podľa organizátorov vláda Roberta Fica poškodzuje záujmy občanov najmä návrhmi viacerých zákonov, ktoré ohrozujú základné ľudské práva a slobody, demontuje piliere právneho štátu, pohŕda vôľou občanov prejavenou v petíciách, útočí na slobodu slova a médiá a prispieva k eskalácii napätia v maďarsko–slovenských vzťahoch.
Naša redakcia pozýva uctiť si výročie Nežnej revolúcie z novembra 1989. Bol to začiatok zásadnej politickej zmeny a pádu komunistického režimu v Československu.
Príďte si túto najvýznamnejšiu udalosť našich novodobých dejín pripomenúť tichým zapálením sviečky pri soche Františky na Námestí baníkov v Rožňave v sobotu 17. novembra 2007 o 17-tej hodine.
Zároveň tak spoločne vyjadríme nespokojnosť s praktikami klientelizmu a nedostatočnej bezpečnosti v našom meste.
© Inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Kalendárovinky: August