Otvorili viacúčelové ihrisko Juraja Szöllösa

otvorenie-ihriska-5.JPGDnes krátko po 14-tej hodine otvorili pri ZŠ na ulici Pionierov v Rožňave viacúčelové športové ihrisko. Prítomným sa prihovoril okrem primátora aj šéf parlamentu Pavol Paška. Splnomocnenec vlády pre mládež a šport, smerácky poslanec Dušan Gális, urobil potom slávnostný výkop. Pozri tu, alebo kliknutím na video okno pod textom.


otvorenie-ihriska-7.JPGOkrem húfu naordinovaných žiakov, učiteľského zboru a pozvaných hostí sa tam zišla celá smerácka verchuška, počnúc mestom, cez kraj až po parlament.
otvorenie-ihriska-4.JPGVedľa seba tak stáli Pavol Paška, Dušan Gális, košický župan Zdenko Trebuľa, poslanec NR SR Ján Babič, primátor Rožňavy Vladislav Laciak a prednosta Obvodného úradu Ľubomír Hlaváč. Všetci zo strany SMER- SD.
otvorenie-ihriska-8.JPGSekundoval im podžupan KSK Ján Szöllös (SMK) a v dave aj niekoľkí mestskí poslanci, či funkcionári. Viacúčelové ihrisko bolo pomenované pod Mgr. Jurajovi Szöllösovi v pritomnosti vdovy po ňom. Potom už nasledoval prvý zápas a pre vybraných hostí recepcia.
red
otvorenie-ihriska-9.JPGotvorenie-ihriska-3.JPGotvorenie-ihriska-6.JPG

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Kalendárovinky: August