V Rožňave naživo zaznejú v posledný júnový deň skladby legendárnych PINK FLOYD

PINK FLOYD SHOW :: Stevie Heart & Friends je v poradí už tretím hudobným projektom Občianskeho združenia ALENKA. Prvý mal komorný charakter, v druhom zneli piesne Stinga a Sade nielen v Rožňave, ale už aj v Prešove a v Košiciach.

Z doterajších benefičných koncertov odovzdalo o. z. ALENKA pre Detský domov v Dobšinej a Detský domov v Prešove finančný dar v celkovej výške 1 628,20 €.

V najnovšom projekte zaznejú skladby legendárnych PINK FLOYD. Nacvičili ich mladí rožňavskí hudobníci, účinkujúci v rôznych hudobných skupinách, spolu s hosťami z Košíc. Osemčlenné hudobné zoskupenie vedie Stevie Heart, vlastným menom Štefan Emödi, ktorý má za sebou aj autorské CD.

Spolu s ním v projekte účinkujú Viktor Kožár (gitara), Marko Hundža (gitara, spev), Roman Jakobej (basová gitara, spev), Karmen Pál-Baláž (klávesy, spev), Jakub Vondra (bicie), Miloš Kostar (saxofón) a Jaroslav Ulbrik (perkusie).

Benefičný koncert s výťažkom pre Detský domov Dobšiná, resp. pre deti v náhradných rodinách, bude v Spoločenskej sále Mestského úradu v Rožňave (oproti predajni LIDL) v piatok 30. júna so začiatkom o 20.00 hodine.

Sála bude pre tento koncert upravená, zabezpečená je kvalitná zvuková a svetelná technika, vrátane laserových efektov a videoprojekcie.

Vstupenky v cene 7 € je možné zakúpiť si od pondelka 22. mája v Turisticko-informačnej kancelárii v Rožňave na Námestí baníkov (č. 32). Vstup do sály, s miestami na sedenie aj na státie, bude možný od 19.00 hodiny. Keďže kapacita sály je obmedzená, rezervácie si je možné dohodnúť na mob. č. 0948 205 226.

A moje odporúčanie? Istotne si nenechajte tento koncert ujsť, sú skvelí!

BELO HEFLER o.z.alenka@upcmail.sk

Sledujte udalosť na sociálnej sieti Facebook: PINK FLOYD SHOW :: Stevie Heart & Friends

Zábery zo skúšobne:

Zostrih koncertu Arpi Farkaš & Band :: Sting  & Sade Project v košickom DKC Veritas 9. 2. 2017

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "V Rožňave naživo zaznejú v posledný júnový deň skladby legendárnych PINK FLOYD"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.