Pýtajte sa prezidenta Kisku – aktualizované

Prezident Slovenskej Republiky Andrej Kiska bude odpovedať na otázky Rožňavčanov. Stane sa tak pri príležitosti jeho návštevy Gymnázia P. J. Šafárika v Rožňave, kde bude diskutovať so študentmi a pozrie si pracovisko Strednej odbornej školy v Štítniku, ktorá má učebný odbor aj pre žiakov s neukončeným základným vzdelaním.

Rožňavčanom sa bude venovať v piatok 25. septembra v priestoroch historickej radnice na Námestí baníkov v Rožňave. Stretnutie prezidenta s občanmi mesta potrvá asi hodinu od 16:30do 17:30. Každý, kto má pripomienky, či výhrady k činnosti prezidenta, by teda nemal otáľať.

Stretnutie je však určene aj pre tých, ktorí sa nechcú na nič pýtať, avšak s prezidentom republiky by sa chceli stretnúť “na živo“.

Prezident má ďalej v programe aj prehliadku kaštieľa Betliar, jeho múzea a priestorov, ktoré boli zasiahnuté požiarom a veternou smršťou. Stretne sa aj s vedením mesta Rožňava.

12:00 – Pracovné stretnutie s vedením mesta Rožňava

Rožňava, radnica

12:45 – Návšteva Gymnázia P. J. Šafárika, diskusia so študentmi

Rožňava, Akademika Hronca 98/1

13:50 – Návšteva Strednej odbornej školy v Štítniku a stretnutie so starostom obce

Štítnik, Teplická 213

14:30 – Pracovné stretnutie s vedením obce Betliar

Betliar, obecný úrad

15:00 – Prehliadka kaštieľa Betliar

Betliar

16:25 – Diskusia s občanmi Rožňavy

Rožňava, radnica

 

Foto: Archív infoRoznava.sk  

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Pýtajte sa prezidenta Kisku – aktualizované"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.