Nová prednostka katastra

Novou prednostkou Katastrálneho úradu v Košiciach, pod ktorý spadá aj Správa katastra v Rožňave, sa stala Rožňavčanka Ing. Jarmila Vajdová.

Vajdová je okresnou predsedníčkou strany Sloboda a solidarita, v minulosti neúspešne kandidovala ako nezávislá na post rožňavského primátora (r. 2006, celkom 128 hlasov), aktuálne sa uchádza o post poslankyne v mestskom zastupiteľstve.

Ako sa nedávno vyjadrila pre Inforoznava.sk, strana SaS by mala obsadiť v okrese Sociálnu poistovňu, Správu katastra a Slovenský pozemkový fond.

„Pre SaS je dôležité preobsadiť miesta odborníkmi so skúsenosťami, pretože za tieto nominácie nesie strana SaS plnú zodpovednosť, ” uviedla vtedy Vajdová, ktorá podniká v danom odbore pod obchodným menom „Ing. Jarmila Vajdová geodetické a kartografické práce.“  Výkon svojej živnosti pozastavila od 2. 11. 2010 do 31. 5. 2011.

Podľa našich zistení bola menovaná aj nová riaditeľka Regionálneho odboru Slovenského pozemkového fondu v Rožňave. Stala sa ňou Ing. Andrea Sústriková PhD., ktorá nahradila Ing. Jarmilu Stašovú. 

Foto: SaS

Súvisiace články: 

Petrovú nahradila Šeďová

Novým prednostom je Viktor Mezei

Úradu pre dopravu šéfuje Köteleš 

Obsadia poisťovňu, kataster a fond

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Nová prednostka katastra"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.