Mečiar sa prehnal Rožňavou (video)

V nedeľu prišiel do Rožňavy Vladimír Mečiar, expremiér a predseda Ľudovej strany – HZDS, ktorá je od posledných volieb mimoparlamentnou stranou.

Návštevu začal na rožňavskom Námestí baníkov, kde ho už čakali priaznivci a tiež miestny kandidát hnutia do parlamentných volieb, poslanec KSK Gejza Milko.

Kladenie vencov pri pamätníku oslobodenia bolo sprevádzané tichým protestom dvoch poslancov mestského zastupiteľstva, Matúša Bischofa (OKS) a Radoslava Kovácsa (nez.) spolu s podpredsedom OKS Tiborom Takáčom. V rukách držali letáky s nápismi „Únos a vražda“ a „Remiáš a cédečko“.

Skupinku demonštrujúcich si nafotil poslanec Roman Ocelník (nez.), ktorý propagoval Mečiarovu návštevu na svojej stránke.

Na predvolebnom stretnutí v Obradnej sieni mestského úradu diskutoval s priaznivcami hnutia. Popoludní pokračoval Mečiar do Dobšinej a Plešivca.

Foto: infoRoznava.sk

V. Mečiar o Gorile

V. Mečiar v Dobšinej

 

33 Komentářů k "Mečiar sa prehnal Rožňavou (video)"

  1. Dobre vidím aj súdruh st. Džačár vítal Vladka v Rožňave 🙂

  2. kde boli dopravaci??? tie cierne auta mali spinave necitatelne SPZ.. tusim je to porusenie pravidiel cestnej premavky, ..pokuta… a k tomu panovi sa radsej vyjadrovat nebudem , asi by to nebolo kosher pisat nadavkami na tomto portaly-:)

  3. 4ta foto zhora. MATROS NAJLEPSI !!!

  4. To musí byť pre V.M. zvyknutého na nabité športové haly dosť depka chodiť po poloprázdnych malých zasadačkách. Myslím, že to, ako dopadol V.M. a HZDS, svedčí o tom, že božie mlyny a demokracia melú pomaly, ale iste…

  5. Plné auto vína pre rožňavských a dobšinských cigánov, to je obvyklý obraz mečiarovskej volebnej kampane. Starý Džačár a okresný predseda hnutia tiež dobre zapasovali do tej cigánskej partie “ Rodinných príslušníkov HZDS“.

  6. Zdá sa, že „Korzička“ už je predaná… 🙂

  7. v okrese bol fico.dzurinda.gasparovic no ale ani jeden nemal tolku ludi na stretnuty ako meciar v plesivci 1300 ludi toto nech niekto vysvetly

  8. Môže byť hrdý na svoju voličsú základňu,samý cigán a bezdomovec,…gratulujem!

  9. pre p.Mečiara len jedna veta: Vrať se do hrobu magore !!!

Zanechať komentár