Mečiar sa prehnal Rožňavou (video)

V nedeľu prišiel do Rožňavy Vladimír Mečiar, expremiér a predseda Ľudovej strany – HZDS, ktorá je od posledných volieb mimoparlamentnou stranou.

Návštevu začal na rožňavskom Námestí baníkov, kde ho už čakali priaznivci a tiež miestny kandidát hnutia do parlamentných volieb, poslanec KSK Gejza Milko.

Kladenie vencov pri pamätníku oslobodenia bolo sprevádzané tichým protestom dvoch poslancov mestského zastupiteľstva, Matúša Bischofa (OKS) a Radoslava Kovácsa (nez.) spolu s podpredsedom OKS Tiborom Takáčom. V rukách držali letáky s nápismi „Únos a vražda“ a „Remiáš a cédečko“.

Skupinku demonštrujúcich si nafotil poslanec Roman Ocelník (nez.), ktorý propagoval Mečiarovu návštevu na svojej stránke.

Na predvolebnom stretnutí v Obradnej sieni mestského úradu diskutoval s priaznivcami hnutia. Popoludní pokračoval Mečiar do Dobšinej a Plešivca.

Foto: infoRoznava.sk

V. Mečiar o Gorile

V. Mečiar v Dobšinej

 

33 Komentářů k "Mečiar sa prehnal Rožňavou (video)"

 1. Dobre vidím aj súdruh st. Džačár vítal Vladka v Rožňave 🙂

 2. kde boli dopravaci??? tie cierne auta mali spinave necitatelne SPZ.. tusim je to porusenie pravidiel cestnej premavky, ..pokuta… a k tomu panovi sa radsej vyjadrovat nebudem , asi by to nebolo kosher pisat nadavkami na tomto portaly-:)

 3. 4ta foto zhora. MATROS NAJLEPSI !!!

 4. To musí byť pre V.M. zvyknutého na nabité športové haly dosť depka chodiť po poloprázdnych malých zasadačkách. Myslím, že to, ako dopadol V.M. a HZDS, svedčí o tom, že božie mlyny a demokracia melú pomaly, ale iste…

  • na moj vkus zatial velmo pomaly a velmo neiste …

  • pan kun aku vam keby nechodily cigany tak ste uz bezdomovec nemislite si

  • pan Kuhn, co z toho…vsetci volici, zlodeji, biele goliere a ine gorily od meciara presli k ficovej zlodejskej kumpanii a ta je este silnejsia ako meciar….fico to robi len viac v rukavickach, sofistikovanejsie a s podporou dolezitych medii

   • Máte pravdu. Ale práve to, že to musia robiť sofistikovanejšie ako Mečiar je svojim spôsobom dobrá správa. Musia to robiť sofistikovanejšie, lebo keby to robili ako Mečiar, už by im na to ľudia neskočili. A časom ľudia prídu aj na to, že to, čo robí Fico a ľudia v jeho pozadí, nie je nič iné iba sofistikovanejšia zlodejina. A s rozvojom internetu a sociálnych sietí im už ani podpora médií (aj to iba niektorých) veľmi nepomôže.

 5. Plné auto vína pre rožňavských a dobšinských cigánov, to je obvyklý obraz mečiarovskej volebnej kampane. Starý Džačár a okresný predseda hnutia tiež dobre zapasovali do tej cigánskej partie “ Rodinných príslušníkov HZDS“.

 6. Zdá sa, že „Korzička“ už je predaná… 🙂

 7. v okrese bol fico.dzurinda.gasparovic no ale ani jeden nemal tolku ludi na stretnuty ako meciar v plesivci 1300 ludi toto nech niekto vysvetly

  • Asi to bude taká záhada ako Váš pravopis „stretnuty“ a „vysvetly“.Nepatríte náhodou tiež k tým „Inteligentom“,ktorí ho vítali v Rožňave?

  • Patko! Vysvetlenie je jednoduché. Tých 1300 ľudí v Plešivci si myslí, že je rok 1991. Už sa konečne prebuďte a pozrite do kalendára.

  • Tímea Bagačková Zollerová | 7. februára 2012 z 16:07 | Odpovedať

   Mozno sa len boli pozriet na atrakciu, ktora coskoro nebude 😛

   • Atrakcia to bola určite aj v Dobšinej, v Rožňave, organizátori sa predviedli, najlepší boli tí s plagátmi ,cigáni, bezdomovci no čo už. No a v Plašivci ak bolo 1300 ľudí, ktovie s kade ich Milko dovliekol, Plešivčania to určite neboli. Ale veď im nekrivdime – predvádzali sa posledný krát a v plnej paráde.

 8. Môže byť hrdý na svoju voličsú základňu,samý cigán a bezdomovec,…gratulujem!

 9. pre p.Mečiara len jedna veta: Vrať se do hrobu magore !!!

 10. skutok sa nestal

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*