Kuhn: Pre zmenu musíme urobiť oveľa viac

O stručné zhodnotenie výsledkov volieb sme požiadali všetkých kandidátov na post primátora Rožňavy. Ako prvý nám zaslal svoje vyjadrenie Ivan Kuhn (OKS).

„Som sklamaný z volebnej účasti. Pred štyrmi rokmi bola volebná účasť v Rožňave 42 %, pred ôsmimi 41 %. Štyri roky som počúval sťažnosti na zlé fungovanie mesta a o tom, ako je potrebné urobiť zásadnú zmenu. Ale keď mali občania šancu túto zmenu spraviť, dve tretiny z nich túto možnosť nevyužili,“ uviedol.

Najbližšie štyri roky sa podľa neho nemôžu sťažovať, ako to v meste vyzerá, pretože svojou apatiou a neúčasťou na voľbách k tomuto stavu prispievajú.

„K volebným urnám prišli predovšetkým tí, ktorým doterajší spôsob fungovania mesta vyhovuje a tí rozhodli,“ zdôraznil.

„Voľby boli demokratické a slobodné, ich výsledok rešpektujem a gratulujem Pavlovi Burdigovi k víťazstvu,“ uviedol ďalej.

„Ďakujem všetkým voličom, ktorí odovzdali hlas kandidátom Občianskeho klubu. Vašu dôveru si veľmi cením a dáva mi silu do ďalšej poslaneckej práce. V tejto chvíli sa však musíme zmieriť s tým, že v Rožňave tvoríme menšinu,“ pokračoval.

Je odhodlaný pokračovať v práci, ktorú začal pred štyrmi rokmi.

„Na to, aby sme v Rožňave dosiahli skutočnú zmenu, budeme musieť v najbližších štyroch rokoch urobiť spoločne oveľa viac,“ uzavrel Kuhn.

SÚVISIACE ČLÁNKY: Burdiga je podľa očakávania opäť primátorom (kompletné výsledky volieb)

Foto: infoRoznava.sk / I. Kuhn volil v budove mestského úradu

 

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Kuhn: Pre zmenu musíme urobiť oveľa viac"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.