Hosťom diskusie bol aj Ivan Kuhn

Je demokracia v ohrození? Výsledky eurovolieb potvrdili nárast extrémizmu v Európe. Prečo sú ľudia ochotní vzdať sa slobôd?

Banalizácia nenávisti sa stala súčasťou spoločenského diskurzu. Nie je trestná, naopak, považuje sa za prejav odvahy a politickej nekorektnosti. Európska únia vznikla ako projekt proti nenávisti. Dnes hrozí, že sa jej inštitúcii zmocnia sily, ktoré nadväzujú na najhoršie obdobie európskych dejín.

Hosťami televíznej diskusie na Dvojke Večera s Havranom, ktorú moderuje Michal Havran, šéfredektor portálu JeToTak.sk, boli v utorok večer Andrej Findor – sociológ a historik z Fakulty sociálnych a ekonomických vied, ktorý sa venuje skúmaniu nacionalizmu, občianskej angažovanosti a politickej komunikácii, Radovan Geist – politológ, šéfredaktor portálu Euractiv, expert na európsku politiku, a Rožňavčan Ivan Kuhn – politológ, analytik Konzervatívneho inštitútu M. R. Štefánika, ktorý sa venuje problematike medzinárodných vzťahov a problematike európskej integrácie.

Reláciu si môžete prehrať kliknutím sem

Reprofoto: infoRoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Hosťom diskusie bol aj Ivan Kuhn"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.