Chceme vedieť viac aj v Rožňave

Občianske združenie Nové školstvo organizuje od januara t. r. kampaň Chceme vedieť viac o budúcnosti vzdelávania na Slovensku. V rámci kampane realizujú aj tvorivé workshopy pre verejnosť.

„V utorok 4. novembra navštívime Rožňavu,“ informoval nás Dušan Sloboda, jeden z organizátorov kampane.

Ako ďalej uviedol, workshop je otvorený pre širokú verejnost, zďaleka nielen pre učiteľov, ale i pre rodičov, zástupcov samosprávy, miestnych mimovládiek, novinárov či aktívnych občanov.

„Prosto pre tých, ktorí prejavia záujem investovať štyri hodiny svojho života, prísť a diskutovať o vzdelávaní dnes a zajtra, ako vyzerá, ako by vyzerať mohlo. Zbierame predstavy ľudí, ktoré následne budeme spracovávať. Cieľom je – okrem iného – priniesť Atlas predstáv o vzdelávaní,“ spresnil.

Workshop sa uskutoční v Zrkadlovej miestnosti budovy historickej Radnice na Námestí baníkov v Rožňave. Pozvánku s prihlasovacím formulárom nájdete kliknutím sem, súhrnnú informáciu o workshope nájdete tu.

Ilustračné &  foto Video: Nové školstvo

TV Pezinok: Workshop o budúcnosti vzdelávania | 24. apríl 2014 

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Chceme vedieť viac aj v Rožňave"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.