Biela oáza: Na predaj už iba jeden dom a pozemok

Spoločnosť SUBTERRA Bratislava spol. s r. o. ponúka na predaj na ulici Františky Andrássyovej v Rožňave jeden dvojpodlažný rodinný dom Ordinale a jeden väčší stavebný pozemok, vhodný pre výstavbu šiestich rodinných domov.

Novovybudovaná štvrť v tichom prostredí s kompletne vybudovanými inžinierskymi sieťami nesie názov Biela oáza. Prístupná je priamo zo Šafárikovej ulice s odbočením pri budove úradu práce (oproti obchodnému domu Kaufland).

V lokalite sú na predaj spoločne dva pozemky, parc. č. 1930/40 o výmere 2 014 m2 a parc. č. 1930/44 o výmere 1 235 m2, spolu 3 249 m2, určené na výstavbu rodinných, resp. bytových domov, v cene 62,50 €/m2 + 20 % DPH, tzn. spolu s DPH 75 €/m2.

Tieto dva pozemky, vytvárajúce jeden celok, je možné rozparcelovať na šesť stavebných parciel s prístupovou komunikáciou (po oboch stranách 3 parcely) na výstavbu šiestich rodinných domov – viď. architektonická štúdia nižšie.

parc. č. 1930/40: kliknite sem

parc. č. 1930/44: kliknite sem

Nová cena pre rodinný dom typu Ordinale

V lokalite je na predaj ešte jeden dvojpodlažný rodinný dom Ordinale (LV č. 5543 k. ú. Rožňava, súp. č. 4161, orient. č. 6) so záhradou a prístupovou komunikáciou. Súčasťou každého domu je aj garáž, ktorá ho oddeľuje od ďalšieho domu v radovej zástavbe.

Rodinný dom  Ordinale má 4 obytné miestnosti – halu s jedálňou a kuchyňou a tri spálne, dva šatníky, dve kúpeľne s toaletami a jednu toaletu pre hostí, predsieň, špajzu, terasu na prízemí aj na poschodí.

Celková úžitková plocha domu je 160 m² – na prízemí 96 m² a na poschodí 64 m².

Kúpna cena pozostáva z ceny dvojpodlažného domu, vonkajšej terasy domu, spevnenej prístupovej plochy k domom a do garáže, oplotenia a hrubých terénnych úprav pozemku.

Ďalej z ceny oporného múru, domových prípojok inžinierskych sietí a zo spoluvlastníckeho podielu z prístupovej komunikácie s chodníkom, vedúcej k domom.

Link na interaktívnu katastrálnu mapu s LV – kliknite sem 

Pôdorys: Ordinale  Pohľady: Ordinale

Cena RD Ordinale s príslušenstvom aj s pozemkom 149 500 €
Kontakt: e-mail: predaj@subterraeu.sk mob. 0911 447 528

Malometrážne domy – Biela oáza

Objednávky do rubriky Reklamné články prijímame na emailovej adrese reklama@inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery